لیست مجلات گیاهخواری

لیست مجلات بین المللی گیاهخواری

 

لوگوی مجله پتا

Peta یکی از بهترین سایتهایی که در مورد گیاهخواران است. این مجله الکترونیکی که در تمام سوشیال مدیاها فعالیت چشمگیری دارد به مبحث گیاهخواری، نحوه زندگی آنها، همچنین دفاع از حقوق حیوانات می پردازد. در این مجله مقالات متعددی در مورد سلامت، مردم، گیاهیخواری، زمین پاک و ... هر روز به مردم سراسر دنیا ارئه می شود و تلاش آنها در این است که مردم را با طبیعت، حیوانات و دفاع از آنها بیشتر آشنا کنند. و ...

logo Vegetarian Times​​​​

احتمالا بهترین شناخته شده از مجلات گیاهخواری، Vegetarian Times برای خوانندگان که برای گیاهخواری یا غذاهای طبیعی و زندگی جدید هستند، به بازار عرضه می شود. دستور العمل ها معمولا با مواد تشکیل دهنده روزمره آسان است و ارائه و عکاسی باور نکردنی باعث الهام گرفتن از هر نوع ظرف می شود. هر شماره دارای دستور العمل­های غذایی جدید گیاهی است.

Natural Health

مجله Natural Health شامل غذاهای سالم و تناسب اندام است، و برای گیاه­خواران و کسانی که یوگا انجام می­دهند بسیار مناسب است. مخاطب هدف این مجله زنان است و بر سلامت مبتنی بر گیاه­خواری مبتنی است.

 

Vegan life

Vegan life

مجله وگان Vegan lifeیک نشریه فوق العاده آموزنده است که در کشور انگلیس به چاپ می­رسد و  اخبار، غذا، مصاحبه، مسائل جاری، بررسی کتاب و البته دستورالعمل های سالم و خلاق را پوشش می دهد. تنوع مطالب مثل: غذاهای خام، تغذیه ارشد، وبلاگهای گیاهخواری و ... موجود است.

The Vegan Society Magazine

 

 مجله  The Vegan Society Magazine از مجلاتی است که در مینه زندگی و سبک 

گیاهخواران فعالیت می کند. و در مورد مسائل مختلف از جمله خوردن غذاهای سالم و تفریح و ... صحبت می کند.

vegan health & fitness mag

مجله veganhealthandfitnessmag یکی از مجلاتی است که در زمینه سلامتی و گیاهخواری و تناسب اندام برای ورزشکاران گیاهخوار و مردم عادی توضیحات، فیلم، مقالات و اطلاعات خوبی ارائه می دهد. 

 

Veg World

این تعاملی است که به الهام بخشیدن به سرگرمی و آموزش می پردازد که در مورد زندگی گیاهی به کار رفته است. اکثر مسائل شامل نقاط ضعف در یک وگن جالب یا شناخته شده، دستور العمل های بسیاری، اطلاعات برای وگان های جدید و مقالات مرتبط با سلامت است. در این مجله از سبک زندگی، تجارت، نوع غذاخوردن و ... توضیحات کاملی ارائه داده شده است.

 

این مجله الکترونیکی در ایران کار شده و در مورد موضوعات مرتبط با زندگی سالم، روانشناسی، سبک زندگی گیاهخواران و ... اطلاعات ارزشمندی به خوانندگان ارائه می کند.